Kupujemy książki SŁOWO/OBRAZ TERYTORIA. Pomagamy ratować wydawnictwo!

by maciej

obraz
Z pewnością wielu z Was zmartwiła w grudniu ub. roku wiadomość o ogłoszeniu upadłości ulubionego przez wielu z nas wydawnictwa słowo/obraz terytoria (http://terytoria.com.pl).
Dowiedziałam się od kolegi związanego z wydawnictwem, że istnieje możliwość uratowania s/o t i przywrócenia go do działalności. Możemy w tym pomóc – wystarczy kupować książki bezpośrednio u wydawcy, na stronie s/o t!
 
Informacja pochodzi bezpośrednio od jednego z autorów wydawnictwa – jest prawdziwa.
Ci, którzy śledzą stronę s/o t z pewnością zauważyli większe niż dotychczas upusty cen w promocjach. Mają nas zachęcić do kupowania książek od wydawcy.
 
S/o t co tydzień proponuje wybór swych nowości i bestsellerów z rabatem od 20% do 40%, a co miesiąc aktualizuje listę promocji, z której pozycje przecenione są o 35%.
Dzięki tym rabatom niektóre książki możemy kupić niemal za pół ceny – i tak niższej u wydawcy niż w księgarniach.
Sprawdźcie zakładki Nowości, Bestsellery i Promocje na głównej stronie http://terytoria.com.pl – koniecznie!
Nie każdy wie o istnieniu Klubu Książki Terytoria: http://terytoria.com.pl/ksiegarnia,tresc_13.html
Jego członkowie otrzymują rabaty 20% (zamówienia do 120 zł) i 30% (zamówienia powyżej 120 zł). Wysyłka zamówienia powyżej 150 zł jest darmowa.
Zarejestrować można się w każdej chwili, niezależnie czy akurat robimy zakupy. Już pierwsze zamówienie po rejestracji objęte jest rabatem, a co najważniejsze – rabat obejmuje wszystkie pozycje! Oznacza to, że bez względu na aktualne promocje, kupując w wydawnictwie, każdą książkę można dostać z minimalnie 20% rabatem!
Jeżeli książka akurat jest w promocji i upust wynosi więcej niż 20% – kupujemy ją z rabatem promocyjnym, nawet do 40%!
Jeżeli przynajmniej kilkoro z nas zamówi chociaż po jednej książce, wydawnictwo wzmocni swoją finansową kondycję, jego upadek zostanie odroczony na kolejne kilka miesięcy. Pomału, po trochu możemy pomóc uratować s/o t.
Wejdźcie na stronę s/o t, zapiszcie się do Klubu przejrzyjcie ofertę i jeżeli znajdziecie coś dla siebie, OBLICZCIE CENĘ Z UPUSTEM 20% (od regularnej ceny) – to będzie maksymalny koszt Waszego ewentualnego wydatku. Sprawdźcie koszt książek w koszyku dla pewności.
Jeśli wydatek ten nie odbierze Wam porannej bułki z masłem – zróbcie odkładane zakupy w księgarni s/o t. Liczy się czas.
Zbierajcie się w kilka osób i zrzucajcie na wspólne zamówienia, żeby otrzymać darmową wysyłkę (zamówienie za min. 150 zł). Często wystarczą 2-3 osoby: rodzina, najbliżsi przyjaciele.
Zamawiajcie kuriera, jeżeli paczka waży więcej niż 1 kg – wysyłka kurierem takich paczek kosztuje wydawnictwo mniej niż wysyłka Pocztą Polską!
UDOSTĘPNIJCIE TĘ WIADOMOŚĆ OSOBOM ZAINTERESOWANYM – W MAILU, PRZEZ PORTAL SPOŁECZNOŚCIOWY CZY W ROZMOWIE.
KAŻDY ZAKUP BEZPOŚREDNIO OD WYDAWNICTWA POMAGA, LICZY SIĘ CZAS!
Pomóżmy „terytoriom”. To jedna z wyjątkowych sytuacji, gdy formalny twór zasługuje na taki sam ratunek, jak żywe istoty. 
Przez tyle lat nabywaliśmy ich książki po preferencyjnych cenach (biorąc pod uwagę koszty wydawnicze), cieszyliśmy się piękną oprawą, dobrym tłumaczeniem, pierwszymi polskimi wydaniami klasycznych i specjalistycznych dzieł – i nie przeszło nam przez myśl, że kondycja finansowa s/o t się pogarsza.
Jeżeli kupno chociaż jednej książki jest w stanie podreperować budżet wydawnictwa i zapewnić nam ciągłość obcowania z jedyną w swoim rodzaju literaturą – nie ma co się zastanawiać. Kupujmy, ratujmy.
Pozdrawiam Was,
Klara Now.
Reklamy